טוען. אנא המתן...

רודף העפיפונים

תיאטרון גשר

מרכז, תל אביב , שדרות ירושלים 9
072-3938525

שעות פעילות:
מגוון תאריכים לבחירתך

מתאים לגילאים:
לכל הגילאים

 • כרטיס ל"רודף העפיפונים"-מועד ומיקום באולם לבחירתך!

  כרטיס בהנחה להצגת תיאטרון גשר "רודף העפיפונים",למימוש בכל מועד שתבחר למשך 1/2 שנה ובמיקום ישיבה לבחירתך באולם.לתיאום המועד המבוקש-ראה קישור באותיות האדומות.עיבוד בימתי לרב המכר של חאלד חוסייני בבכורה ישראלית סיפור על חברות, בגידה ועל מחיר הנאמנות לתיאום הגעה לחצו כאן >


  ₪300

  ₪125
  58% הנחה
  במקום ₪300
  רק
  ₪125


קופונופש שמחה להציג :

כרטיסים בהנחה שווה להצגה "רודף העפיפונים" בתיאטרון גשר


תיאטרון גשר מציג - רודף העפיפונים

עיבוד בימתי לרב המכר של חאלד חוסייני בבכורה ישראלית


סיפור על חברות, בגידה ועל מחיר הנאמנות' זהו סיפור על אבות ובנים: האהבה ביניהם, הקורבנות שהם מקריבים ועל השקרים שהם מספרים.

כל זה על הרקע של קאבול, בירת אפגניסטן - עיר קסומה, ססגונית, מלאת ריחות אקזוטיים, בזארים שוקקי חיים ותחרויות להפרחת עפיפונים. אמיר, בנו של איש עסקים פאשטוני עשיר ומכובד, וחסן, בנו של משרת האזארי, גדלים יחד: ספק חברים, ספק אדון ומשרת וגורלותיהם נשזרים זה בזה עד שאחד מהם בוגד בחברו במעשה שירדוף אותו שנים רבות אל חיים אחרים ביבשת אחרת.


זהו הרומן הראשון של הסופר האמריקני ממוצא אפגני, ומאז צאתו בשנת 2003 זכה להצלחה מסחררת בווסט אנד בלונדון ובמקומות נוספים ברחבי העולם, כולל עיבוד לסרט שהיה מועמד לפרס "גלובוס הזהב" בשנת 2007.


"זה לא נכון מה שאומרים על העבר, שאתה יכול לקבור אותו באדמה, כי העבר תמיד חופר את דרכו החוצה, בציפורניים".


שחקנים: אבי אזולאי, דורון תבורי, הלל קפון, פיראס נסאר/ תום אפלבאום, אורי יניב, אלכס סנדרוביץ', וטילי פוקס/ אלי מנשה, כרמל קנדל/ רוני עינב


לצפייה בפרומו ההצגה לחצו כאן


משך ההצגה: שעתיים וחצי כולל הפסקה