טוען. אנא המתן...

תיאטרון המדיטק חולון

התיאטרון המוביל להצגות ילדים ונוער

מרכז, חולון , גולדה מאיר 6
072-3973821

שעות פעילות:
מועדים משתנים- פירוט מטה

מתאים לגילאים:
גילאי 3 ומעלה
כל אדם חייב בכרטיס
על מנת שלא לפגוע במהלך התקין של ההצגה ובהנאת הצופים, לא תתאפשר כניסה לילדים מתחת לגיל 3 ו\או עם עגלות להצגות התיאטרון. תודה על ההבנה!

 • כרטיס בהנחה להצגה - | 02.03 | "ד"ר דוליטל"

  תיאטרון זוכה פרסים, המוביל בתחום ההצגות לילדים ולנוער, מציג הצגה מוסיקלית לכל המשפחה, על פי הספר הקלאסי שמספר על הרופא האהוב שיעשה הכול למען בעלי החיים. הצגה צבעונית, מצחיקה ומרגשת, בה דוליטל וחבריו מלמדים אותנו לא רק לדבר אל החיות, אלא גם להקשיב להן.

  רק ב-64‏₪
  לחברי המועדון בלבד
  מחיר לחברי
  קופונופש+
  רק
  ₪64


תאטרון הילדים מדיטק חולון - בואו להפליג על גלי הדמיון


תיאטרון מדיטק הממוקם במתחם המדיטק בחולון, הינו תיאטרון שזכה ב60 פרסי תיאטרון,

מוביל את תחום ההצגות לילדים ולנוער ומבטיח חוויה ערכית וויזואלית סוחפת ומעשירה.


מדיטק רואה בתיאטרון חוויה מעצבת, מלמדת ומפתחת, בעלת השפעה על עולמם של צופים צעירים.


תיאטרון המדיטק שואף לעודד חרות מחשבה, תוך מתן כלים לקהליו להתמודד עם המציאות הסובבת אותנו. התיאטרון מציע חווית תיאטרון איכותית, כוללת ומקיפה, במילים, בסביבה, בפיסיות ובצליל.


אנו בתיאטרון המדיטק סבורים כי קהל הילדים והנוער הוא קהל נבון, הראוי ליחס של כבוד, קהל שניתן לסמוך על סקרנותו, פתיחותו ויכולתו להתמודד עם גירויים, לעבד חוויות ולשאול שאלות על עצמו ועל העולם סביבו. אנו רואים את הצגת התיאטרון כדיאלוג בין הבמה לקהל, ומנסים להביא בחשבון את עולמו של הילד על פי גילו, להבין את צרכיו ולראות בו שותף ליצירה.


בעונה הנוכחית של תיאטרון המדיטק מוצגות ההצגות: 


שלושת המוסקטרים לגילאי 9 ומעלה

הצגה חדשה בהשראת הקלאסיקה מאת אלכסנדר דיומא


מה קורה כאשר שלושה ילדים דחויים ולא מקובלים מוצאים יחד מקום מסתור מפני הבריונים של בית הספר?

מאשה החנונית, יהונתן השמנמן ואילון הביישן מוצאים את עצמם יום אחד בחדר נסתר ומוזנח ליד ספריית בית הספר. החדר העזוב הופך להיות המפלט של הילדים מפני האלימות והבריונות שכל אחד מהם חווה.

לאט לאט החבורה מתגבשת ובהשראת הספר של מאשה, "שלושת המוסקטרים", הם יוצרים לעצמם עולם דמיוני שבו הם אבירים חסרי פחד שנלחמים בחוסר הצדק. ההרפתקה הדמיונית נקטעת לאחר שאילון מותקף שוב על ידי בריוני השכבה, אבל הפעם, הילדים מחליטים לא להבליג יותר. מאשה יהונתן ואילון נחושים להפוך למוסקטרים אמיתיים ולהילחם אחת ולתמיד בתופעת הביריונות בבית ספרם.


עיבוד נועז וחדשני לקלאסיקה העולמית מאת אלכסנדר דיומא


ד"ר דוליטל מתאים לגילאי 4 ומעל

גרסה מקורית וחדשה לקלאסיקה "דוקטור דוליטל" מאת יו לופטינג.


הצגה מוסיקלית צבעונית, מצחיקה ומרגשת לכל המשפחה על רופא החיות האהוב בעולם!

דוליטל וחבריו מלמדים אותנו לא רק לדבר אל החיות, אלא גם להקשיב.


דוקטור דוליטל הרופא האהוב יעשה הכל למען בעלי החיים. הוא אוסף אליו חיות אבודות ומשכן אותן במרפאתו. הצרה היא שהלקוחות במרפאה שלו לא כל כך מרוצים מהעניין ומפסיקים להגיע!


בוא אליי פרפר נחמד מתאים לגילאי 3-7

הצגת ילדים מוסיקלית עם שירי הילדות האהובים, בה ילמדו הילדים ששינויים (גם אם הם נראים קצת מפחידים) מביאים איתם דברים טובים.


חזי הוא הזחל הכי שמח בגינה. מדי יום הוא מבלה עם חבריו הזחלים בשירים, במשחקים ובזלילה של עלים טעימים. הכל משתנה כשחזי שומע שהערב, כשהשמש תשקע, הוא יהפוך לפרפר צבעוני וגדול. חזי המפוחד לא רוצה להשתנות, הוא רוצה שהחיים שלו יישארו בדיוק אותו הדבר.

יחד עם מלי, נמלה נועזת ואמיצה שלא רוצה להפוך לפועלת חרוצה, הם יוצאים למסע הרפתקאות אל צמרת העץ. דווקא שם, על צמרת העץ, עולים פתאום הספקות- ״אולי בכל זאת כדאי להשתנות?״


איינשטיין הילד שלא הפסיק לשאול מתאים לגילאי 8 ומעלה

זוכה במגוון פרסים לשנת 2020


סיפורו של אלברט איינשטיין , הילד הסקרן והמרדן שהפך למדען המפורסם בעולם, ושינה את פני המדע.


אלברט איינשטיין לא תמיד נחשב ל"גאון",בתור ילד הוא נחשב לילד מוזר, השואל שאלות שאף אחד לא מבין ואפילו מרגיז את מוריו. רק בזכות מורים בודדים שזיהו את הכישרון הייחודי שלו, השתכנע אלברט לא לוותר על תשוקתו הגדולה למדע. הוא המשיך לחקור ולדעת, ובסופו של דבר הפך למדען המשפיע ביותר בכל הזמנים.


ההצגה בשיתוף ובליווי מכון דוידסון לחינוך מדעי, רחובות, וארכיון אלברט איינשטיין באוניברסיטה העברית, ירושלים.


ילדי בית העץ מתאים לגילאי 8 ומעלה

אבא של ערן בנה את בית העץ עוד כשהיה בגן חובה ומאז זה הבית שלו ושל חבריו. מעבר לגבעה הולכת ונבנית השכונה החדשה, ובקרוב יסללו אליה כביש. לשם כך עומדים לכרות את חורשת האלונים ואיתה גם את עץ האלון של ילדי בית העץ.


הצטרפו למאבקה של החבורה להצלת החורשה ובית העץ!


לאסי מתאים לגילאי 5 ומעלה

עיבוד מקורי וסוחף לסיפור הקלאסי והמרגש על הכלבה המפורסמת ביותר בעולם.


לג'ו הקטן אין צעצועים או בגדים יפים, אבל יש לו את לאסי – חברתו הטובה ביותר וגם הכלבה הכי יפה והכי חכמה ב'גרינולד ברידג'. כל תושבי הכפר נדהמים מלאסי ומהפעלולים שהיא מבצעת.


כשג'ו מגלה שהיינס, הכלבן האכזר של הדוכס מתכוון לקחת את לאסי לאילוף בסקוטלנד הרחוקה, הוא מחליט לפרוץ לטירת הדוכס ולהציל אותה, המסע הארוך הביתה רצוף הרפתקאות וסכנות אבל לכל אורך הדרך חוכמתה של לאסי מצילה את שני הילדים מצרות. לאט לאט הופכים ג'ו ומקס מאויבים לחברי אמת, אבל האם הם יצליחו לשוב הביתה? והאם הם יצליחו להציל את לאסי מידיו של הכלבן הרשע?


אי הילדים לגילאי 8 ומעלה.

עיבוד סוחף לרב המכר מאת מירה לובה


עיבוד חדש ומסעיר לקלאסיקה הספרותית הידועה של מירה לובה, ששבתה את ליבם של ילדים רבים והפכה אף לסדרת טלוויזיה מצליחה.

ספינת ילדים בריטיים עוזבת את חופי אנגליה במהלך מלחמת העולם השנייה בדרכה לחוף מבטחים, באמריקה. במהלך ההפלגה טובעת הספינה, ושישה מהילדים שהיו עליה נקלעים לאי בודד.

לבד על האי, בלי אף מבוגר שיבוא להצלתם, נאלצים הילדים לשתף פעולה ולשרוד בכוחות עצמם. ככל שחולפים הימים, הילדים מלאי התושייה לומדים להשיג מים ומזון ומצליחים להגן על עצמם מפני חיות הפרא ואיתני הטבע. אבל לאט-לאט צצים גם הקשיים וחילוקי הדעות, וחבורת הילדים עומדת בפני משבר גדול. האם הם יצליחו לשרוד למרות הקור והרעב? האם הם ילמדו לגשר על הפערים ביניהם ולמצוא ביחד פתרונות לבעיות שטורדות אותם? והאם אי פעם יעלה בידם לעזוב את האי ולשוב הביתה?

דרמה מרגשת סוחפת ומסעירה על אומץ, תושייה וחברות של פעם בחיים.


החתול במגפיים לגילאי 5 ומעלה

עיבוד סוחף ומשעשע לאגדה של האחים גרים


מי לא מכיר את "החתול במגפיים"? אחת מאגדות הילדים המפורסמות בעולם שמקבלת עכשיו עיבוד בימתי מקורי, חדש, חצוף ומרענן על הבמה של "תיאטרון המדיטק".

בנה הצעיר של הטוחנת חולם על חיי נוחות ועושר, אבל לילד עני כמוהו אין שום סיכוי להגשים את החלום. הכל משתנה כשהחתול הממולח של המשפחה מחליט לקחת את הילד החולמני תחת חסותו, ולהעניק לו שיעור בלתי נשכח לחיים.

ברית הידידות בין הילד התמים לחתול רב-התושייה, פותחת בפני השניים מסע מופלא, מצחיק ומלמד. ראשית אל ארמון הנסיכה המפונקת, שכמהה לחברים אמיתיים, ומשם אל טירה מכושפת, בה הם נלחמים בקוסם מרושע.

החתול השנון מגייס את כל התכסיסים האפשריים כדי להפוך את אדונו, הילד - לנסיך אמיתי.

בסוף המסע, הילד והנסיכה לומדים מה המשמעות האמיתית של ״להיות נסיכה או נסיך״ ומה מצופה מאנשים שאוחזים בכוח ומעמד: גילוי של אומץ-לב, נדיבות ומסירות של אדם לחברו - ההולך על שתיים או על ארבע.


מסעדה בקצה הקוטב לגילאי 5 ומעלה

הצגה מצחיקה ומרגשת על שיתוף פעולה, על חברות אמיתית, על טעם ועל ריח.


הני, עמליה ומקס, שלושה פינגווינים חביבים החיים בקצה הקוטב, קמים בוקר אחד ומגלים שהאגם בו הם נוהגים לדוג בכל יום קפא לגמרי.

איך יעבירו את החורף הקר בלי מזון? הם חושבים יחד על רעיון מצוין: הם יקימו מסעדה! ממש בקצה של הקוטב, שם יגישו לכולם את המנה הטעימה בעולם: "רוטב קוטב".

הפינגווינים עורכים שולחנות, תולים שלט ומחכים בקוצר רוח לאורחים שיגיעו. אלא שמלאכת הבישול לא כל כך פשוטה: הני אוהבת רק חריף, עמליה אוהבת מלוח, ומקס אוהב מתוק.

איך יסתדרו שלושת הפינגווינים ביחד במטבח? ולמה ל"רוטב קוטב" יש ריח משונה? ואיך בכלל יגיעו אורחים, למסעדה שנמצאת הרחק הרחק - בקצה של הקוטב?


המכשפה בבית ממול לגילאי 7 ומעלה

שלושה ילדים שונים ובודדים חוברים יחד במטרה למגר את ה"מכשפה" של השכונה. במהלך המבצע הנועז יצליחו להתעלות מעל לשיפוטיות והדעות הקדומות, לגלות חברות אמיצה ואת כוחם כיחידים וכקבוצה. אפילו תקווה, השכנה הערירית, ספק זרה ספק מכשפה, תצליח להיגאל מבדידותה ולקחת חלק במשחק היצירתי של החבורה.

"הצגה נפלאה בזכות היכולת לשחזר חוויית ילדות מגובה עיני הילדים שהיו… הצגה שנונה שמאפשרת גם לקהל מבוגר להשתתף בחוויה ולחזור ולו לשעה קלה לילדות בזכות שחקנים שכל אחד מהם הוא קסם בפני עצמו."


אורח בא לדב לגילאי 3 ומעלה

דב סגור וזועף, לא מסתדר עם אף אחד אף פעם. הוא נועל את דלתו ואינו מעוניין בחברה.

אל ביתו מגיע עכבר קטן, נלהב, נחוש ועקשן. האם יצליח לשכנע את דב לשתות איתו כוס תה עם עוגייה, ולגלות לו עולם חדש ומרגש של ידידות.


איפה הים? גילאי 9+

מחזה מקורי מאת חנוך רעים. חיים וניסים בורחים מהמעון שלהם כדי להשיט אנייה קטנה בים. הדרך אל הים רצופה הרפתקאות, סכנות ומפגשים עם אנשים שישנו את חייהם. זהו סיפור מסע מפתיע על האחרים שבינינו ועל האחר שבכל אחד מאיתנו.


בת הים הקטנה גילאי 5+

בממלכה קסומה מתחת לפני הים, מתגוררת בת ים שנמאס לה להיות קטנה. אביה והאחים שלה בטוחים שבני האדם הם יצורים מסוכנים, אבל היא נחושה להוכיח אחרת. היא עולה מעל פני המים

ומגלה שם נסיך צעיר שלמרות השוני הגדול, יש ביניהם הרבה במשותף. היא מחליטה לצאת נגד משפחתה ועוטה צורת בת אדם כדי לתת סיכוי לאהבה ולשלום בין העולמות. 

האם שני הצעירים יצליחו במקום בו המבוגרים נכשלו? 

הצגה מצחיקה ומרגשת עם שירים מקוריים, קרבות, הרפתקאות ושלל דמויות צבעוניות, שמלמדת את כולנו שלפעמים חשוב לשחות נגד הזרם.


הסוד של סבא אפרים גילאי 8+

הרפתקה חדשה ומסעירה, הצגה חדשה! עיבוד מותח לרב המכר מסדרת ילדי בית העץ

משך ההצגה: 60 דקות

עיבוד חדש ומותח לרב המכר מסדרת ילדי בית העץ האהובה של רן כהן אהרונוב.

ילדי בית העץ מופתעים מאוד כשהם מגלים כספת סודית בבית של אפרים, סבא של מאיה, אשר עבר להתגורר בדיור מוגן. אבל הכספת לא מכילה כסף או תכשיטים יקרים. לתדהמת הילדים כל מה שיש בכספת הוא כמה חפצים מסתוריים שקשורים לילדותו של סבא אפרים בפרס.

כשהחפצים נגנבים, מאיה מגייסת את עזרתם של חבריה כדי להשיב את החפצים לחיק המשפחה, אך בדרך, החבורה צריכה להתגבר לא רק על מזימותיו של הגנב הנכלולי, אלא גם על משבר פנימי שמאיים לפרק את החבורה לנצח.

מאיה וחבריה יוצאים למסע בלשי שהוא גם מסע של זהות, התגברות וגילוי עצמי, במהלכו הם לומדים שאם לא יכירו את עברם – לא יוכלו לדעת מי הם באמת, ולאן עליהם ללכת.


אריה הספריה גילאי 5+

מחזה על פי ספרה של מישל קנודסן


בספריה ישנם ספרים. וגם כללים מאוד ברורים: אסור לצעוק. אסור לרוץ. אסור גם אוכל ושתיה. אך מה קורה כשיום אחד נכנס אריה לספריה? הוא לא שואג או משתולל, ובניגוד לציפיות, הוא מצטרף לשעת סיפור ומאבק כונניות… לא לכולם זה מסתדר, זה הרי לא לפי הספר (סליחה? אריה? בספריה? – זה לגמרי לא בסדר!) עוד יתגלה שעל כללים חשוב לשמור, אבל לא רק: חשוב מאוד גם, פה ושם, לנער מהם אבק.

 

על מנת שלא לפגוע במהלך התקין של ההצגה ובהנאת הצופים, לא תתאפשר כניסה לילדים מתחת לגיל 3 ו/או עם עגלות להצגות התיאטרון. תודה על ההבנה!


ועכשיו במחיר מיוחד לחברי מועדון קופונופש!