טוען. אנא המתן...

סיורים ביקב רימון

כולל טעימות יין, שוקולד וגבינות

צפון, דלתון , פארק תעשיות דלתון
072-3902423

שעות פעילות:
א'- ה' – 09:00-17:00
ו' – 09:00-14:00
שבת וחג – סגור
אחר רכישה יש לתאם בטלפון: 072-3971919

מתאים לגילאים:
תשלום מגיל שנתיים
כתובת: פארק תעשיות דלתון

 • כרטיס לסיור + טעימות יין

  ברוכים הבאים ליקב רימון המייצר יין ייחודי מרימון. היקב מתאים לכל מי שאוהב יין, פינוקים ונוף פסטורלי עוצר נשימה ... הסיור כולל סרטון הדרכה, סיור בבוסתן, מכונות הייצור וחדר החביות - וכמובן טעימות נינוחות ומרגיעות של 3 מיינות היקב.


  ₪30

  ₪26
  13% הנחה
  במקום ₪30
  רק
  ₪26

 • כרטיס לסיור + טעימות פרימיום - יין ושוקולד

  ברוכים הבאים ליקב רימון המייצר יין ייחודי מרימון. היקב מתאים לכל מי שאוהב יין, פינוקים ונוף פסטורלי עוצר נשימה ... הסיור כולל סרטון הדרכה, סיור בבוסתן, מכונות הייצור וחדר החביות - וכמובן טעימות נינוחות ומרגיעות של 6 מיינות היקב + פרלינים מדהימים.


  ₪55

  ₪49
  10% הנחה
  במקום ₪55
  רק
  ₪49

 • כרטיס לסיור + טעימות פרימיום - יין וגבינות

  ברוכים הבאים ליקב רימון המייצר יין ייחודי מרימון. היקב מתאים לכל מי שאוהב יין, פינוקים ונוף פסטורלי עוצר נשימה. הסיור כולל סרטון הדרכה, סיור בבוסתן, מכונות הייצור וחדר החביות- וכמובן טעימות נינוחות ומרגיעות של 6 מיינות היקב+גבינות משובחות.


  ₪55

  ₪49
  10% הנחה
  במקום ₪55
  רק
  ₪49


קופונופש גאה להציג -

כרטיסים בהנחה שווה לסיורים ביקב רימון - מרכז מבקרים ייחודי

חוויה נפלאה לכל מי שאוהב יין, שוקולד ונוף פסטורלי עוצר נשימה


יקב רימון במושב דלתון, שממוקם בגובה של 870 מטרים מעל פני הים, מספק הצצה לייצור יין ייחודי מפרי הרימון, שסגולותיו הבריאותיות ידועות כבר בכל רחבי העולם.


היקב מייצר יינות בסדרות קטנות ומצומצמות, מוקפדות באיכויותיהן, זאת על מנת להציע לקהל חובבי היין יין משובח. כל היינות מיוצרים מפירות הרימון הגדלים בגליל, מטופלים במקום ומיושנים בחביות עץ אלון צרפתי, שמעשירות את היין בארומות מיוחדות שמגיעות אמנם מאירופה, אבל מתכתבות עם המהות הגלילית.


ממרכז המבקרים יוצאים סיורים מודרכים אל חלקי היקב השונים ובמהלכם לומדים המבקרים על תהליך ייצור היין.


את הסיור מתחילים בסרטון הדרכה, ממנו ממשיכים אל הבוסתן שנבנה במקום, חולפים ליד מכונות הייצור שסוחטות את הפרי, כלי התסיסה הגדולים וחדר החביות, שם מחכות אותן חביות עץ אלון ישנות שבהן מחכה המוצר הסופי – היין העשיר בארומה, בכל תחנה שומעים הסבר מאיש מקצוע מנוסה.


התחנה האחרונה בסיור היא מרכז המבקרים, בו מתיישבים בניחותא על הבר, נרגעים וטועמים ממגוון יינות היקב המשובחים. שלב הטעימות מלווה גם הוא בהדרכה של אנשי המקום.


בחודשים האחרונים נפתח במקום גם מרכז שוקולד, שמחזק את החיבור הטבעי בין יין משובח ושוקולד מצויין. במרכז השוקולד אפשר לבקר, לשמוע הסברים וכמובן לטעום שוקולד איכותי לצד יין טוב.