טוען. אנא המתן...

ספירל פארק

פארק שעשועים אתגרי לכל המשפחה

דרום, אילת , בניין הספירל, מרינה אילת החוף הצפוני
072-3281271

שעות פעילות:
א'-שבת - 18:00 עד 24:00 (חצות)

מתאים לגילאים:
לכל המשפחה

 • כרטיס משולב בהנחה לטרנטולה+הקרוסלה המשוגעת

  כרטיס משולב במחיר סופר שווה ! המקנה גם חוויה מטורפת במתקן הטרנטולה - קרוסלה גבוהה במיוחד המסתובבת בגובה של 55 מטרים + אדרנלין מטורף בקרוסלה המשוגעת - קרוסלה שמסתובבת סביב עצמה ו"עפה" מצד לצד עד לגובה של 11 מטר!


  ₪91

  ₪74
  18% הנחה
  במקום ₪91
  רק
  ₪74

 • כרטיס בהנחה למתקן הטרנטולה - ספירל פארק

  כרטיס בהנחה למתקן וואוו שאסור לכם לפספס! מתקן הטרנטולה היא קרוסלה גבוהה במיוחד המסתובבת בגובה של 55 מטרים, ממנה תוכלו לראות את מפרץ אילת, המרינה והרי אדום. כיף כיף כיף.


  ₪55

  ₪45
  18% הנחה
  במקום ₪55
  רק
  ₪45

 • כרטיס בהנחה לקרוסלה משוגעת - ספירל פארק

  מחפשים אדרנלין? זה פה ! מתקן שעשוע מטורף עם מקום ל8 אנשים אשר יושבים על קרוסלה שמסתובבת סביב עצמה ו"עפה" מצד לצד עד לגובה של 11 מטר! אדרנלין כבר אמרנו?


  ₪36

  ₪29
  19% הנחה
  במקום ₪36
  רק
  ₪29

 • כרטיס בהנחה למגדל נפילה - ספירל פארק

  כרטיס בהנחה שווההה לחוויה מדהימה! המתקן כולל 10 מקומות ישיבה מסביב למגדל בגובה 12 מטר, המתקן עולה לגובה של 20 מטר ומנקודה זו משקיפים על כל מפרץ אילת המרהיב ולאחר מכן נופלים נפילה חופשית מלאה באדרנלין למטה.


  ₪27

  ₪23
  14% הנחה
  במקום ₪27
  רק
  ₪23

 • כרטיס בהנחה לקרוסלת הסוסים - ספירל פארק

  קבלו כרטיס בהנחה שווה לקרוסלת הסוסים של ספירל פארק, היישר מצפון איטליה מתקן רומנטי ואיכותי עם סוסים וכרכרה בדיוק כמו פעם! הנאה מושלמת לקטנטנים.


  ₪19

  ₪15
  21% הנחה
  במקום ₪19
  רק
  ₪15


קופונופש גאה להציג כרטיסים בהנחה שווה

לספירל פארק - בטיילת אילת 


פארק שעשועים חדש עם מתקני אקסטרים על בניין הספירל באילת.

 ספירל פארק מזמין אתכם לחוויה של שתי אטרקציות באותו מתחם גם ממלכת הקרח וגם מתקני שעשועים אקסטרימיים. 

במתחם שנימצא במרפסת צמוד לחוף הים בבנין הספירל בטיילת ליד המרינה יש 4 מתקנים המתאימים לכל הגילאים:


קרוסלה משוגעת: לחובבי האקסטרים מתקן ייחודי כמוהו אין בארץ,מקום ל8 אנשים אשר יושבים על קרוסלה שמסתובבת סביב עצמה ו"עפה" מצד לצד עד לגובה של 11 מטר! כח G גבוה!!!


מגדל נפילה: מגדל בגובה 12 מטר עם 10 מקומות ישיבה כאשר האנשים יושבים מסביבו ועולים לגובה של 20 מטר, משקיפים על כל מפרץ אילת המרהיב ואז נופלים נפילה חופשית למטה,למתקן מספר תוכניות שונות ומגוונות, מתאים לכל המשפחה קצת מפחיד ומשעשע מאוד.


קרוסלת סוסים: היישר מצפון איטליה מתקן רומנטי ואיכותי כמו בימים של פעם!! הקרוסלה מתאימה לילדים וגם... למבוגרים, יש סוסים וכרכרה ועוד.


קרוסלת הטרנטולה: מתקן קרוסלה בגובה 55 מטרים שממנו תוכלו לצפות בזוויות משעשעות במיוחד על כל מה שקורה באילת ולצפות בנופים המרהיבים של מפרץ אילת.


חוויה מומלצת לכל המשפחה (-:


* במתקן הטרנטולה והקרוסלה המשוגעת - הפעילות אסורה לנשים בהריון, לאנשים עם הסובלים ממחלות לב, בעיות גב או צוואר, לחץ דם גבוה או מוגבלות פיזית.


ועכשיו בקופונופש, כרטיסים בהנחה שווה!